Kontakty

Kontakty

čtvrtek, 23 únor 2012 | Napsal(a) | Zveřejněno v Kontakty
Název organizace Gymnázium dr. A. Hrdličky, Humpolec, Komenského 147
Adresa Komenského 147, 396 01 Humpolec
Telefon 565 502 211, 731 625 221
Fax 565 502 212
e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Ředitel školy Mgr. Hana Havelková Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Zástupce ředitele školy Mgr. Jiří Dalík Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Výchovný poradce Mgr. Antonín Pustina Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Metodik prevence Mgr. Jaromíra Příhodová   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Školská rada Mgr. Jiří Dalík Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
Ekonomka Eva Jelínková Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
Sekretářka Ludmila Hyršová Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
Správce sítě Mgr. Martin Hajčiar Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  Mgr. Matěj Kulczycki Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.