Úspěchy studentů
Jan Šenk - 1. místo (kategorie A)
Ludmila Fikarová - 2. místo (kategorie C)
Jana Dvořáková - 1. místo (kategorie D)
Lucie Brabcová - 5. místo (kategorie D)
Jan Šenk - 2. místo, postup do krajského kola (kategorie 6)
Simona Zástěrová - 3. - 4. místo, postup do krajského kola (kategorie 7)
Ludmila Fikarová - 5.-7. místo, postup do krajského kola (kategorie Z9)
Radek Mojžíš - úspěšný řešitel(kategorie Z9)
Nicole Creweová - 2. místo
Radek Mojžíš - 4. místo
Jiří Matějka - 7. místo
Anna Vacková - 5. místo (kategorie A1)
Lukáš Prokop - 5. místo (kategorie B1)
KateřinaKadlecová - 3. místo (kategorie B2)
Felix Strouhal - 3. místo (kategorie III)
Eliška Janeková - 3. místo (kategorie I.B)
Karolína Staňková - 2. místo (kategorie II.B)
Felix Strouhal - 1. místo s postupem do krajského kola (kategorie III)
Jiří Pudil - 3. místo (kategorie III)
Creweová Nicole, Mojžíš Radek, Matějka Jiří, Krčilová Martina - 3. místo (kategorie II)
Strádal Pavel, Brož David, Mojžíš Vít, Zelenka Tomáš - 1. místo (kategorie III)
Kategorie A - Student:
Filip Rýzner - 3. místo
Tomáš Hanousek - 5. místo
Ludmila Fikarová - 6. místo
Kategorie B - Student:
Jana Hořínková - 3. místo
Ondřej Příhoda - 4. místo
Jana Dvořáková - 5. místo
Kategorie A - Sportovec:
Martina Kasalová - 7. místo
Tomáš Trnka, Vít Brukner - 8. místo
Vojtěch Kohout, Edita Studenovská - 9. místo
Kategorie B - Sportovec:
Veronika Mračková, Simona Šetková - 4. místo
Lubomír Váňa, Vojtěch Mikšů - 5. místo
David Hajčiar - 9. místo
Studenovská Edita, Nedvědová Kateřina - 2. místo (mladší III. D)
Brukner Vít, Koudelka Ondřej, Kohout Vojtěch - 2. místo (mladší III. H)
Bakešová Markéta, Šetková Simona, Lesinová Eva - 3. místo (starší V. D)
Poslední úspěchy
-
21.06.2018
Mezinárodní matematická olympiáda, matematické soustředění na Carnegie Mellon University v Pittsburghu v USA -
15.03.2018
KF snowboardingu a v alpském lyžování -
03.01.2018
Best in English -
27.12.2017
Šachy: Okresní kolo -
27.12.2017
Best in Deutsch -
19.12.2017
Florbal - okresní kolo -
19.12.2017
Francouzská soutěž L´alphabet s nakladatelstvím FRAUS -
19.12.2017
Vánoční soutěž ERDV (Evropský region Dunaj - Vltava) - vánoční přání v jazyce sousedů -
30.11.2017
Logická olympiáda -
12.10.2017
Středoevropská matematická olympiáda - Vilnius