Na minutu sportovní hvězdou

čtvrtek, 15 březen 2018 | Napsal(a)  | Rubrika Tělesná | Zobrazeno: 2213×

Užít si adrenalin závodu se poštěstilo 7 studentům gymnázia při KF snowboardingu a v alpském lyžování. Ve SKI areálu na Fajtově kopci u Velkého Meziříčí byla připravená krátká závodní trať cca na 400 metrů. Za slunečného počasí, teploty okolo nuly bojovalo 450 závodníků v jednokolovém závodě v obřím slalomu v kategoriích chlapců a dívek 1. stupně ZŠ, 2. stupně ZŠ a studentů SŠ.

A JAK SI VEDLI NAŠI STUDENTI?

První místo obsadila snowboardistka Kateřina Hertlová z 3.A v kategorii dívek 3. - 4. ročníků středních a učňovských škol. V chlapecké kategorii snowboardistů se na výborném 2. místě umístil Filip Žáček z 7.O. Dalšími skvělými závodníky na lyžích byli: Zuzana Hrušková, Tereza Zachová, Antonie Kratochvílová, Radek Černý a Vojtěch Kalina.

Blahopřejeme, děkujeme a zveme i další studenty na již 10. ročník KF v alpském lyžování a snowboardingu. Stačí jen oprášit lyže, udělat revizi a držet palce pohádkově bílé zimě.