Lyžařský a snowboardový přebor škol kraje Vysočiny

neděle, 09 březen 2014 | Napsal(a)  | Rubrika Tělesná | Zobrazeno: 1936×

2014 03 lyzarsky a snowboardovy preborLyžařský a snowboardový přebor škol kraje Vysočiny proběhl již pošesté v úterý 4. 3. 2014 v areálu Ski klubu Velké Meziříčí. Sportovní akce, které se zúčastnili studenti obou stupňů ZŠ, středních i učňovských škol, se konala za drobného deště na uměle zasněženém Fajtově kopci.

Naši studenti se přihlásili do Pohárového závodu středních a učňovských škol. Jako amatéři změřili síly se závodníky Ski klubu HB, Nové Město na Moravě, Velké Meziříčí, kteří reprezentovali 21 středních škol. Naše výprava byla letos co do počtu skromnější, ale pokud jde o výsledky byla velmi úspěšná. Našich 7 studentů získalo za svá umístění celkem 68 bodů, což nakonec stačilo na krásné 4. místo. Blahopřejeme zvláště: D. Čermákovi za 1. místo ve snowboardu, dále za 2. místo N. Novákové a za 3. místo M. Brožové. 4. místo obsadila její sestra S. Brožová. Ve sjezdovém lyžování děvčata z kvinty T. Hertlová a E. Studenovská získaly 6. a 7. místo v kategorii 1. a 2. ročníků SŠ. V nejpočetnější konkurenci získal 13. místo P. Prokůpek z 2. A.

Blahopřejeme vítězům (profíkům) z Gymnázia Velké Meziříčí, kteří nasbírali 156 bodů. Za rok opět přijedeme a popereme se s Vámi!

Naposledy změněno neděle, 09 březen 2014 23:28